UAB “NIKA SERVICE” – nuo 2010 metų veikianti profesionalų komanda, kuri specializuojasi VOLVO naudotų sunkvežimių detalių pardavime. Taip pat visas dalis įsigytas pas mus montuojame vietoje arba nemokamai siunčiame į visus Lietuvos miestus.

Džiaugiamės, kad nuo pirmųjų veiklos metų mus įvertino klientai, todėl per šešis veiklos metus įmonė išsiplėtė kelis kartus. Vilniaus regione lyderiaujančio sunkvežimių dalių pardavėjo statusą pavyko užsitarnauti tik kokybišku ir profesionaliu darbu.

Gerai atlikti darbą yra neįmanoma be kvalifikuotos komandos ir geriausios darbo įrangos, todėl “NIKA SERVICE” skiria didelį dėmesį darbuotojų mokymui ir kvalifikacijos kėlimui, o darbui naudoja tik naujausius technologinius standartus atitinkančią įrangą.

SUNKVEŽIMIŲ DALYS

Gera kokybė už geriausia kaina. Mūsų įmonė daugiausia prekiauja, naudotomis ir restauruotomis dalimis. Mūsų atrinktos ir patikrintos naudotos bei profesionaliai restauruotos dalys yra geros kokybės, už geriausią kainą rinkoje.

Mūsų prekių kataloge rasite variklius, pavarų dėžes, važiuokles dalis, sunkvežimio kabinas, reduktorius, stabdžių sistemas, valdymo blokus ir įvairias elektronikos dalis.

SERVISAS

Pirminės sunkvežimio diagnostikos ar remonto neatliekame. Specializuojames dalių pardavime, atlikę konkrečios dalies vertinimą galime pateikti rekomendacijas dėl remonto ar dalių keitimo. Parduodamų variklių, jų dalių, valdymo blokų veikimą galime pademonstruoti ant specialaus stendo.

Visų įsigytų dalių sumontavimą ar keitimą galite patikėti mūsų komandai. Vietoje turime visą reikalingą įrangą ir specialistus, kurie gali išrinkti ir surinkti visą sunkvežimį, teisingai pajungti valdymo blokus, standžių sistemas, pakeisti pavarų dėžes ir kitas dalis.

Kodėl verta rinktis mus? Mūsų paslaugos ir parduodamos dalys visuomet atitinka kokybę ir per ilgus veiklos metus klientai tai įvertino. Dalių asortimentas didelis, jog beveik visas reikiamas dalis rasite vietoje, taip pat turime didelį partnerių tinką bei dirbame su dalių tiekėjais, tad jei reikiamos dalies ir neturėsime, ją greitai bus galima užsakyti iš mūsų partnerių.

Superkame tik mažos ridos sunkvežimius, pas mus dirba tikri profesionalai, o darbai atliekami kokybę užtikrinančiose dirbtuvėse. Todėl visos mūsų dalys tarnauja ilgiau, o savo paslaugoms suteikiame garantiją.

Dėl kokybiškų dalių ir teikiamų paslaugų nuolatinių klientų turime nedaug, bet tokiems taikome geriausias kainas.


Užsisakykite Nika service naujienlaiškį ir kiekvieną pirmadienį į savo El. pašto dėžutes gaukite aktualias savaitės naujienas ir specialius pasiūlymus!

Naujienlaiškis

Palaukite...

Ačiū!