SUNKVEŽIMIŲ ARDYMAS

Nika service dirbtuvėse ardome sunkvežimius ir naujam gyvenimui prikeliame bei parduodame sunkvežimių dalis.

Suremontuotus agregatus tikriname bei  testuojame specialiuose stenduose, kad užtikrintume efektyvų funkcionavimą, suteiktume patikimą garantiją.

Ilgametė patirtis mūsų meistrams leidžia kokybiškai aptarnauti visų Europos gamintojų mašinas.


KabinosKABINOS

1979 metais pirmą kartą buvo pristatyta novatoriška sunkvežimio kabina, kuri buvo kuriama atsižvelgiant į vairuotojo poreikius. Nuo to laiko daugeliui vairuoroju jo kabina yra ne tik darbo vieta, tai tarsi antrieji namai, kur jis praleidžia beveik visą savo darbo laiką.

Mūsų įmonėje rasite sunkvežimių kabinų įvairaus stovio bei skirtų įvairiems modeliams ar sunkvežimių markėms. Įsisgiję pas mus kabiną, vietoje galėsime ją Jums ir sumontuoti. Taip pat jeigu reikės atliksime ir visus kitus kabinos paruošimo ar jos dalių bei kitų sistemų įrengimo darbus.

Jei mūsų kataloge neradote tinkamo kabinos modelio, nebėda. Kreipkitės į mūsų vadynininkus, kurie greitai ras reikiamą modelį per mūsų partnerių tinklą.

Mūsų specialistai savo darbą išmano, o visoms mūsų parduodamoms dalims ir teikiamoms paslaugoms yra suteikiama metų garantija.


KONDICIONIERIŲ IR SIURBLIŲ RESTAURAVIMAS

Siurblio restauravimas. Siurblio gedimas viena rimčiausių ir brangiausių problemų, kurias gali patirti Jūsų sunkvežimis. Per ilgus veiklos metus išmokome taupyti ne tik klientų laiką, bet ir pinigus. Todėl jau kelerius metus siūlome siurblio restauravimo technologiją.

Atliekant siurblio restauravimą, siurblys yra pilnai išardomas, išvalomas, pakeičiamos susidėvėjusios ar neveikančios jo dalys. Po remonto jis yra surenkamas ir testuojamas. Ši technologija Jums padės sutaupyti nemažai pinigų, o jei Jums brangus ir laikas galime atiduoti jau restauruotą, o iš Jūsų paimti restauravimui tinkamą siurblį.


Kondicionieriaus restauravimas. Vasaros metu vairuotojus kamuoja dvi problemos: aukšta temperatūra ir oro drėgmė. Tai lemia jog vairuotojas dažnai jaučiasi pavargęs ar negali užmigti. Kondicionieriaus restauravimo metu jis ne tik yra išvalomas, pakeičiamos susidėvėjusios ar neveikiančios dalys, bet taip pat šalinamos bakterijos ir blogi kvapai. Taip pat galima įsigyti jau restauruotą kondiciconierių, o į jo vietą pristatyti savo restauruojamą modelį.


KURO BAKAI

Pas mus galite įsigyti beveik visų modelių ir visoms sunkvežimių markėms tinkamų kuro bakų. Sandelyje didžioji turimų kuro bakų yra naudoti. Visi bakai prieš pardavimą yra patikrinami, o pirkėjui pageidaujant visų modėlių kuro bakus galime ir sumontuoti.

Taip pat galime užsakyti ir Jūsų norimą naują originalų kuro baką. Mūsų prekių kataloge galite rasti kuro bakų nuo 350 iki pačių didžiausių beveik 1000 litrų bakų.

Prie kiekvieno bako galite įsigyti ir įvairių laikiklių ir kitų tvirtinimo dalių.


PAVARŲ DĖŽĖS

Pavarų dėžė Jūsų sunkvežimyje yra viena svarbiausia ir sudėtingiausia dalis. Atsiradus bent menkiems įtarimams apie jos gedimą arba netinkamą veikimą, patariame kuo greičiau vykti pas specialistus.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atliks pirminę apžiūrą ir jei reikės atliks nuodugnu vertinimą. Įvertine galimus gedimus ir paskaičiave darbų sąmatą nesunku bus nuspręsti ar gedimą tvarkyti, pirkti naudotą naują arba naudotą pavarų dėžę.

Pas mus rasite panaudotų, bet puikiai veikiančių pavarų dėžių populiariausiems sunkvežimių modeliams ir markėms. Taip pat turime visas reikalingas dalis jei bus priimtas sprendimas dėžę tvarkyti. Savo paslaugoms keliame auksčiausiius kokybės reikalavimas, todėl paslaugoms ir dalims yra suteikiama metų garantija.


ORINĖ SISTEMA

Jei kitas Jūsų sunkvežimio dalis įvardijame kaip svarbias tai stabdžiai matyt svarbiausių eilėje bus pirmoje vietoje. Oro stabdžių sistemoje bėda dažniausiai ištinka šias dalis: kompresoriaus galvos tarpinę ir cilindrų žiedus bei įvairiausius vožtuvus.

Taisyklė jog uždelstas remontas vėliau kainuoja dvigubai, orinei stabdžių sistemai ypač tinka. Patariame kuo dažniau keisti oro sistemos sausinimo filtrą, o jei jau jauiate jog stabdžiai neveikia taip sklandžiai kaip turėtų, kreipkitės į mūsų specialistus.

Mūsų servise nustatysime sistemos gedimus, parinkskime reikiamas dalis, pagal poreikį perrinksime vožtuvos ar kranus ir savo darbui suteiksime metų laiko garantiją. Sandelyje taip pat turime ir jau sutvarkytų naudototų bei originalių naujų orinės stabdžių sistemos komplektų.


PURKŠTUKAI

Padidėjusios kuro sąnaudos, per išmetimo sistema veržiasi juodi dūmai, pasunkėjęs variklio užvedimas ar sumažėjusi trauka. Visa tai matyt yra sugedusių Jūsų purkštukų pasekmė.

Purkštukai kaip ir kiekviena Jūsų sunkvežimio dalis turi savo tarnavimo laiką ir kaip, bet kuri dalis nėra amžina. Dažnu atveju prastesnės kokybės kuras purkštuko gyvenimą sutrumpina dar labiau. Jei jau pastebėjote anksčiau išvardyras bėdas, kviečiame apsilankyti mūsų servise.

Pas mus galėsite įsigyti tiek naujus arba naudotus purkštukus. Įvertinus purkštuko stovį, mūsų specialistai taip pat gali patarti dėl purkštuko remonto. Servise atliekama pilna purkštukų patikra, jei reikia keičiame purkštukų antgalius, vožtuvus, poveržles, atliekame slėgio sureguliavimą.


REDUKTORIAI

Reduktorius yra patikima ir ilgaamžė Jūsų sunkvežimio dalis, bet sugedus jo tvarkimas tampa labai brangiu malonumu. Reduktorius ir visa galinė pakaba dažniausiai kenčia nuo per didelių perkrovų bei netinkamo sunkvežimio valdymo, žinoma pridėkime ir nelygius kelius ir galvos skausmą dėl reduktoriaus problemų turėsie artymiausioje ateityje.

Plačiai paplitusi bloga praktika, jog atsiradus naujiems galinės pakabos garsams, vilimasi, kad tai laikinas sutrikimas ir problema išsispręs pati. Žinoma naujokui anksti nustatyti reduktoriaus gedimą irgi nėra paprasta. Ir jei jau Jūsų galinis tiltas kaukia lyg lėktuvas ar bilda kaip dėžė pilna varžtų, diangnozė – reduktoriaus gedimas.

Mūsų servise galime atlikti pirmines apžiūras ir nustyti esamus reduktoriaus gedimus. Atliekame remonto darbus ir prekiaujame tiek naudotais tiek naujais reduktoriais.


VARIKLIAI

Variklis – Jūsų sunkvežimio širdis, kurios remontas ir keitimas pareikalauja daug energijos ir finansų. Žinoma, gerai prižiūrėtas variklis kaip ir daugelis kitų Jūsų sunkvežimio komponentų tarnaus ilgiau.

Sprendimus dėl variklio geriausia patikėti specialistams, kurie per savo praktiką yra išrinkę bei surinkę ne vieną variklį. Atvykus pas mus, mes ne tik įvertinsime Jūsų variklio gedimą, bet ir patarsim ekonomiškiausią problemos sprendimą.

Jei variklį labiau apsimokės keisti nei tvarkyti, bus galima rinktis vieną iš mūsų sandelyje esančių variklių bei čia pat vietoje ant stendo įvertinti jo veikimą. Galimybė patikrinti variklį jo nemontuojant į sunkevežimį sutaupys Jums daug laiko. Taip pat yra galimybė pritaikyti nuolaidą, ją keičiant į sveikas sugedusio variklio dalis.


VALDYMO BLOKAI

Valdymo blokai ir visos elektronikos dalys, tai Jūsų sunkvežimio smegenys. Deja ir jos, o ypač senesnių sunkvežimių, neatlaiko greičiau kitos mechaninės dalys. Taip pat dažnai net sunku nustatyti kuri elektronikos grantis nebevaikia.

Mūsų servise ne tik rasime gedimą, bet ir vietoje parinksime reikiamas dalis. Per ilgus veiklos metus esame sukaupę dideles įvairių valdymo blokų ir elektronikos dalių sandelį. Visos mūsų turimos dalys yra griežtai atrinktos ir patikrintos.

Valdymo blokus ir kitas elektronikos dalis vietoje galime ne tik sumontuoti, bet ir atlikti programavimo darbus.


VAŽIUOKLĖS DALYS


VELENAI