UAB „Nika Service“ – nuo 2010 metų sėkmingai veikianti profesionalų komanda. Mes džiaugiamės, kad nuo pat pirmųjų veiklos metų įmonę įvertino ne tik klientai, bet verslą vertinančios institucijos, net du kartus paskirdamos „Gazelės“ premijas. Tokie aukšti vertinimai sudarė sąlygas gerokai išplėsti įmonės veiklą ir tapti viena iš geriausių antrinės rinkos Volvo prekių ženklo dalių pardavėja. Šiandien „Nika Service“ savo klientams gali pasiūlyti beveik visas Volvo vilkikuose ar sunkvežimiuose naudojamas, detales ir mazgus, o tuos, kurių neturi vietoje, užsakyti pas savo europinius partnerius. Toks tiesioginis bendradarbiavimas garantuoja trumpiausią detalės pristatymo laiką. Taip pat bendradarbiaujame su autorizuotais Delphi atstovais.

Daugeliu atveju, įmonės specialistai gali patarti vilkiko remonto ar priežiūros klausimais.

Suprasdami, kad tobulėjant technikai, būtina kelti darbuotojų kvalifikacija ir rūpintis naujausių technologijų diegimui, įmonės vadovai daug dėmesio skiria darbuotojų parengimui, papildomiems mokymams bei nuolat investuoja į patikrai reikalingą atitinkančią įrangą.

Įmonės veiklos kryptis Volvo prekių ženklo naudotų sunkvežimių ir vilkikų detalių paruošimas, patikra ir pardavimas. Įmonė ne tik siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir, klientui pageidaujant, įsigytas detales gali sumontuoti. Visoms įmonės parduodamoms detalėms suteikiama mėnesio garantija, atskiriems produktams – iki metų. Į kitus Lietuvos miestus patikrintų, kokybiškų detalių siuntimas yra visiškai nemokamas.


Užsisakykite Nika service naujienlaiškį ir kiekvieną pirmadienį į savo El. pašto dėžutes gaukite aktualias savaitės naujienas ir specialius pasiūlymus!

Naujienlaiškis

Palaukite...

Ačiū!