Master Truck Show 2017

Master Truck Show 2017

  

Visi (NowejWsi) vyks jau tryliktasis iš eilės, vilkikams, sunkvežimiams, jų puošybai ir perdarymui skirtas renginys. Šių metų liepos 21 d. – liepos 23 d. dienomis, Lenkijoje, netoli Opolės miesto, vietovėje Novaja  – Master Truck Show„.

Visas renginys – tai viena didžiulė, vilkikams skirta šventė, kurioje sau veiklos ras ir mažas, ir didelis“ – prisiminimais dalinasi praėjusių metų „Master Truck Show“ dalyvavęs Nika Service vadovas Grantas Radickas – „Visą savaitgalį pagrindinis dėmesys čia skiriamas vilkikams – jų puošybai, dailinimui ir perdarymui. Vairuotojai ir puošybos ateljė čia suveža savo „pasididžiavimą“ – išdailintas ir išpuoštas transporto priemones, kuriomis, kiek teko pastebėti, žavisi ne tik vyrai, bet ir moterys. Taip pat žiūrovus traukia vilkikų papildomai montuojamos garso įrangos „koncertai“ ar sutemus rengiami „šviesų šou“, vyksta įvairios rungtys. Kai vienoje vietoje pamatai tiek išpuoštų, patobulintų, perdarytų vilkikų, nori nenori, keičiasi požiūris į šį, specifinį, transportą. Lietuvos keliuose tokių vilkikų, kokie demonstruojami Opolėje, sutikti dar neteko, tačiau tikėtina, kad kuo daugiau lietuvių atvyks į „Master Truck Show“, tuo greičiau pasikeis mūsų tautiečių požiūris į automobilių puošybą ir perdaryti, išdailinti vilkikai ims kursuoti Lietuvos keliais, džiugindami ne tik pačius vairuotojus, bet ir praeivius. Juolab, kad galimybių tikrai yra – Opolėje susirenka ne tik transporto priemonių savininkai, bet ir vilkikų puošyba ar perdarymų užsiimančių servisų atstovai bei įmonės, prekiaujančios įvairiais auto aksesuarais.

„Dar vienas specifinis Opolės vilkikų šou bruožas – aktyvus policijos ir Lenkijos VKTI atstovų dalyvavimas. Pastarosios institucijos turi ne tik savo stendus su lankstinukais, bet ir atsiunčia į parodą maloniai su svečiais bendraujančius ir į visus klausimus jiems atsakančius pareigūnus“. – pastebi pašnekovas – „Tad ypač rekomenduočiau į parodą atvykti tuos tautiečius, kurie dirba Lenkijos rinkoje ar kurių transportas dažnai važiuoja šios šalies teritorija. Pareigūnai išsamiai atsakys į visus klausimus, pakonsultuos, o jeigu to negalės padaryti vietoje, būtinai nukreips pas tai galinčius padaryti kolegas. Nors parodos metu klausimų, į kuriuos negalėtų atsakyti policijos ar VKTI atstovai, kyla ganėtinai retai. Galiausiai vilkikų paroda – puiki proga iš arčiau susipažinti su lenkų pervežimo, puošybos ar remonto įmonėmis bei užmegzti ilgalaikį ir naudingą bendradarbiavimą. Juk, kaip rodo praktika, niekas taip nesuartina žmonių, kaip bendri pomėgiai ir interesai, o tie, kas atvyksta į Master Truck Show žino kur ir kodėl važiuoja.“

  

 

error