VILKIKŲ IR SUNKVEŽIMIŲ KABINOS

Nika Service siūlo tvarkingas sukomplektuotas kabinas arba iškomplektuotas kabinas, skirtas Volvo FH 12, 13, FM 9, 12, 13, 4 ir FL 6, 7 modeliams. Pas mus rasite reikiamas įvairių dydžių kabinas, sunkvežimiams, vilkikams, autovežiams ir savivarčiams.

Jeigu Jums reikalingos kabinos nerasite mūsų asortimente, mes pasistengsime padėti Jums surasti pas mūsų partnerius užsienyje. Po eismo įvykio mielai Jus pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausiai Jums tinkamą sprendimą dėl kabinos atstatymo ar naujos įsigijimo.

Nusprendus remontuoti, Jums rekomenduosime kvalifikuotus partnerius, užsiimančius vilkikų ir kabinų atstatymu bei dažymu. Mūsų partneriai dirba ir su draudiminiais įvykiais.

Perkant kabiną iš mūsų, Jums pageidaujant, ji gali būti nudažyta pageidaujama spalva, paruošiant kabiną pagal visas gamintojo technologijas ir užtikrinant ilgalaikę apsaugą nuo korozijos.


KURO BAKAI

Įmonė siūlo naujus ne originalius bakus, skirtus visiems Volvo FH 12, 13, FM 9, 12, 13, 4 modeliams nuo 2002 metų. Visi nauji bakai yra sertifikuoti ir atitinka gamintojo taikomus reikalavimus. Bakų aliuminio storis ir kokybė atitinka Volvo kokybės standartus, bet jų kaina yra kaip naudotų bakų.

Esant poreikiui, galime Jums pasiūlyti papildomas bakų tvirtinimo detales – laikiklius, degalų paemėjus ir t.t. Mielai pakonsultuosime kuro bakų įsigijimo klausimais bei montavimo subtilumais. Jums pageidaujant, mūsų įmonėje įsigyti bakai gali būti sumontuoti.


PAVARŲ DĖŽĖS

Nika Service sandėlyje rasite pavarų dėžes ir jų dalis, skirtas Volvo FH 12, 13, FM 9, 12, 13, 4 ir FL 6, 7 modeliams. Jūs galite rinktis tiek naudotas, tiek kokybiškai restauruotos pavarų dėžes. Jų kainą lemia automobilio rida, iš kurio pavarų dėžė buvo demontuota. Taip pat galimas pavarų dėžių keitimas – įmonė pasiima sugedusią Jūsų pavarų dėžę ir parduoda kitą, restauruotą, patikrintą, su garantija ir už mažesnę kainą.

Vėliau sugedusias pavarų dėžės restauruoja Volvo pavarų dėžių specialistas, panaudodamas naujas ar dėvėtas kokybiškas bei patikrintas detales. Pavarų dėžės, kurių neapsimoka remontuoti, ardomos. Geros detalės grįžta į rinką, o blogos utilizuojamos, jas pakeičiant patikimo gamintojo naujomis, kokybiškomis detalėmis. Esant poreikiui, vilkikams pavarų dėžes galime pakeisti vietoje.


ORINĖ STABDŽIŲ SISTEMA

Nika Service siūlo tik tas stabdžių ir važiuoklės sistemos dalis, kurias įmonės specialistai gali patikrinti ir užtikrinti, kad į antrinę rinką grįš tik patikimos detalės. Stabdžių sistemos ir važiuoklės dalys nuolat tikrinamos, smulkūs gedimai taisomo čia pat vietoje, rimtų gedimų atveju dalys utilizuojamos.

Taip pat pas tiekėjus ieškomos mažai naudotos dalys, kadangi jų būklę ir kokybę galima nustatyti vizualiai.


PURKŠTUKAI

Nika Service siūlo purkštukus, restauruotus mūsų užsienio partnerių licencijuotame Delphi ir Bosch servise. Purkštukams suteikiama vienerių metų garantija. Purkštukai kokybe nenusileidžia naujiems purkštukams, nes restauruojant purkštukus naudojamos tik originalios dalys. Patikrinus juos Delphi purkštukų patikros stende, purkštukai papildomai tikrinami ir realiame variklyje, kur sukuriama darbinė aplinka. Suteikdami vienerių metų garantiją, užtikrintai garantuojame jų kokybę. Mūsų specialistai gali pakeisti pas mus įsigytus purkštukus ir patikrinti bei suremontuoti degalų padavimo sistemą.


REDUKTORIAI

Įmonė gali pasiūlyti visų tipų ir perdavimo skaičių reduktorius. Sandėlyje nuolat laikomos reduktorių atsargos tam, kad Jūs norimą agregatą galėtumėte pasirinkti tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę. Pastaruosius veiksnius lemia automobilio, nuo kurio buvo nuimta detalė, rida. Reduktoriai, prieš juos atiduodant, yra vizualiai kruopščiai patikrinami.

Jums pageidaujant, į vilkikus, Nika Service pirkti reduktoriai gali būti sumontuoti vietoje. Taip pat įmonės specialistai gali pakonsultuoti, kaip keičiant reduktorius sumažinti vilkikų degalų sąnaudas.


VARIKLIAI

Volvo prekių ženklo vilkikų ardymo ir aptarnavimo specializacija leidžia koncentruotis ir įsigilinti į šių transporto priemonių variklių gedimų subtilumus bei darbinius principus. Taip įmonė gali garantuoti, kad Jums bus pasiūlyti varikliai su pilna technine informacija.

Varikliai tikrinami demontuojamuose automobiliuose, o nesant galimybei automobilio užvesti – specialiame sukonstruotame stende.

Jeigu Jūs esate iš kito miesto ar valstybės ir atvykti į įmonę yra keblu, variklio patikra filmuojama ir vėliau Jums atsiunčiamas vaizdo įrašas.

Varikliai, kurių rodikliai neatitinka normų, yra ardomi. Blogos detalės utilizuojamos, geros, po patikros, grįžta į antrinę rinką. Blogos detalės keičiamos kokybiškomis, patikrintų gamintojų dalimis.


VALDYMO BLOKAI

Perkant naudotą valdymo bloką reiktų žinoti, kad, kai kuriais atvejais, automobilio variklis gali neužsivesti. Taupant Jūsų laiką ir pinigus, visi parduodami valdymo blokai prieš tai yra patikrinami specialiame stende ir tik įsitikinus, kad jie veikia tinkamai yra parduodami.

Volvo vilkikų unikalumas tame, kad yra sustiprinta jų elektroninė apsaugos sistema, kurios elementų keitimas gali neleisti užvesti automobilio. Įmonė, žinodama visus sistemos subtilumus, siūlo ne tik stende patikrintus, bet ir, kai kuriais atvejais, suprogramuotus ar pririštus valdymo blokus. Įmonėje Jūs rasite įvairių metų ir tipų modeliams skirtus valdymo blokus. Jeigu reikiamo bloko sandėlyje nėra, jis bus rastas pas mūsų partnerius, patikrintas ir perduotas Jums.


VELENĖLIAI

Velenėlių restauravimas – atsakingas, ne visiems įkandamas, technologinis darbas. Restauruojant velenėlius būtina žinoti visas metalo savybes ir atkūrimo subtilumus, nes tai turi tiesioginės įtakos tolesniam velenėlio tarnavimui.

Įmonės užsienio partneriai savo šalyje yra geriausi restauravimo specialistai. Jų darbą jau galėjo įvertinti ne vienas mūsų klientas – ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių transporto įmonės.

Didelę patirtį turintys įmonės specialistai mielai Jums patars, kaip išvengti velenėlių gedimų, o susidūrus su velenėlių pažeidimais, pasiūlys ne tik restauruotus, bet ir gerus naudotus velenėlius Volvo, DAF, Mercedes Benz, Scania ir Renault vilkikams. Šių prekių ženklų dažniausiai gendančius velenėlius įmonė visada turi sandėlyje. Tai ypatingai patogu Jums, nes suremontuoti tokį gedimą galima tą pačią dieną.

Jeigu reikiamo velenėlio sandėlyje nebus, pažeistas velenėlis bus restauruotas per maksimaliai trumpiausią laiką, o detalei suteikiama šešerių mėnesių garantija, kuri parodo, kad įmonė prisiima atsakomybę už savo partnerių atliktų darbų kokybę.