Naujame „Volvo Trucks“ bandyme atskleidžiamos unikalios sunkvežimio jėgos agregatų savybės

Naujame „Volvo Trucks“ bandyme atskleidžiamos unikalios sunkvežimio jėgos agregatų savybės

„The Flying Passenger“ yra dar vienas realiomis sąlygomis atliktas bandymas, apie kurį „Volvo Trucks“ gali pasakyti – „atliktas pirmą kartą pasaulyje“. Naujausiame, itin didelio vairuotojo darbo tikslumo pareikalavusiame bandyme „Volvo FH“ sunkvežimis Kroatijos kalnų keliu paskui save traukia ore sklendžiantį parasparnį. Kad parasparnis išliktų ore, sunkvežimio vairuotoja turi išlaikyti aukštą pastovų važiavimo greitį. Šis bandymas atskleidžia unikalių „Volvo Trucks“ variklių ir „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžių dinamines savybes.

„Volvo Trucks“ sugrįžta su dar vienu įspūdingu, realiomis sąlygomis atliktu bandymu. Kvapą gniaužiančio važiavimo metu „Volvo FH“ stačiu kalnų keliu ir po neaukštu tiltu tempia ore sklendžiantį parasparnį. Dėl ribotos erdvės vilkikui reikia labai tiksliai ir be klaidų važiuoti pastoviu greičiu. Bandymas skirtas pademonstruoti unikalias „Volvo Trucks“ jėgos agregatų ir „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžių savybes, leidžiančias pasiekti puikią važiavimo dinamiką bei reikšmingai sumažinti degalų sąnaudas.

„Važiavimas nedideliais variklio sūkiais, aukštomis pavaromis ir sklandus jas perjungiant yra labai svarbūs aspektai taupant degalus: būtent tam ir buvo sukurta „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė“, ‒ sako Staffanas Wendebergas, „Volvo Trucks“ FH ir tolimųjų gabenimų segmento gaminių vadovas.

Aukštą našumą užtikrinanti unikali pavarų dėžė. „I-Shift Dual Clutch“ itin sklandžiai perjungia pavaras ir užtikrina, kad sunkiomis važiavimo sąlygomis variklis nė akimirkai, pavarų perjungimo metu, nepraras sukimo momento.

„Terminų laikymasis ir degalų taupymas net važiuojant įkalnėmis ir vingiuotais keliais yra svarbiausi daugelio mūsų klientų sėkmės elementai. Šis bandymas yra puikus būdas išbandyti mūsų neseniai atnaujintus jėgos agregatus sudėtingiausiomis sąlygomis. „The Flying Passenger“ labai aiškiai ir vaizdžiai iliustruoja „Volvo“ sunkvežimių našumą ir važiavimo savybes“, ‒ sako „Volvo Trucks“ prezidentas Claesas Nilssonas.

„The Flying Passenger“ yra naujausias „Volvo Trucks“ vaizdo klipas, kuriame pristatomi unikalūs sunkvežimių bandymai realiomis sąlygomis. Ankstesnės pasaulinio pasisekimo sulaukusios serijos – „The Epic Split“, „The Hamster Stunt“ ir „Look Who’s Driving“, kompanijos paskyroje „YouTube“ peržiūrėti daugiau kaip 100 mln. kartų.

Bandymas filmuotas Kroatijoje, uždarame kelyje Dinarų kalnyne, griežtai laikantis visų saugumo reikalavimų.

Faktai apie atnaujintus „Volvo Trucks“ jėgos agregatus:
Atnaujintas „Euro 6″ variklis
Svarbiausi „Euro 6″ variklio patobulinimai (13 litrų, „common rail“):
– „common rail“ degalų įpurškimo sistema visuose galios variantuose;
– padidintas D13 420 ir 460 AG variklių suspaudimo laipsnis;
– naujas optimizuotas turbokompresorius D13 500 ir 540 AG varikliuose;
– sumažinta vidinė trintis;
– atnaujinta programinė įranga ir variklio valdymas;
– sumažintas variklio svoris.

„Volvo Trucks“ pavarų dėžė „I-Shift Dual Clutch“:
– „I-Shift Dual Clutch“ išlaiko sukimo momentą pavarų perjungimo metu.
– Visiškai automatizuota pavarų jungimo sistema suteikia daugiau komforto ir taupo degalus.
– Programinės įrangos paketai parenka pavarų jungimo strategiją pagal važiavimo sąlygas.
– Suteikia galimybę perjungti pavaras rankiniu būdu.
– Mažas kompaktiškos konstrukcijos agregato aliumininiu korpusu svoris.

Apie šį bandymą:
– Bandymas buvo nufilmuotas per keletą dienų Kroatijoje.
– Bandyme naudotas „Volvo FH 540″ vilkikas su atnaujintu D13 varikliu ir „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėže.
– Sunkvežimį vairavo Louise Marriott iš Naujosios Zelandijos.
– Skrendantis keleivis yra parasparnininkas Guillaume`as Galvanis iš Prancūzijos.
– Tai pirmą kartą pasaulyje atliktas triukas su sunkvežimiu ir parasparniu. Taip pat tai pirmas kartas, kai sunkvežimis tempė parasparnį po tiltu.

error